7/24 Çekici - Kurtarıcı

Otoban Yol Yardım - Otoyol Çekici Numarası:

0534 434 64 27
Acil yol yardım | Otoban Yol Yardım - Otoyol Çekici 0534 434 64 27

WhatsApp Yardım Hattı

WhatsApp yardım hattı, Yol Yardım Hattı
Tıkla Konum Yolla

Acil yol yardım

Acil yol yardım nedir?

 

Acil yol yardım motorlu araçlarda meydana gelen arızalar karşısında kısa zaman zarfında hizmet verme işlemidir. Genelde anahtar kayıpları, yakıt bitmesi veya herhangi bir olumsuzluk durumunda en kısa sürede hizmet verme işlemidir. Acil yol yardımında profesyonel ekiplerce müdahale ederek çözüme ulaşmasını sağlıyoruz. Firmamız acil yol yardımı hizmetini uzun yıllar başarılı şekilde gerçekleştiriyor.

 

 

Acil yol yardımı Hizmeti

 

Acil yol yardım hizmeti oluşan problemlere anında çözüm üretir. Ayrı zamanda yolda kalan aracın yetkili servislere ulaştırılmasını sağlar. Acil yol yardım hizmetlerinden kasko sigortası yaptırarak veya zorunlu trafik sigortasına ek olarak eklenerek faydalanabilirsin. Aracın yolda kalması durumunda yol yardım hizmetleri bulunulan yere gelerek aracın sorununu çözmektedir.

Acil yol yardım hizmeti aracın kaza yapması veya çözülemeyecek bir sorun olması durumunda araç çekme hizmeti sağlar. Aracın yakıtının bitmesi durumlarında ise tarafımızca yakıt temin edilir. Araba anahtarının kaybı veya bozulması durumlarında da aynı şekilde en kısa sürede çilingir hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca gerekli durumlarda ikame araç veya otel temini hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

 

Çekici Yol Yardım

Acil yol yardımı son dönemde çok fazla talep gören bir hizmet haline geldi. Özellikle aracınızın bozulması durumunda tarafımıza ulaşarak uzman ekibimiz kısa sürede bulunduğunuz noktaya gelir. Bu sayede gerekli tüm önlemler alınarak aracınız herhangi bir zarar görmeden bulunduğu noktadan alınır. Arabanızı çekecek olan çekimiz üst seviyede özelliklere sahiptir. Yüksek kapasiteli çekim gücü sayesinde ton ağırlığında bir aracı çekebilir.

Çekici yol yardım hizmeti uzman ekipler tarafından yapılıyor. Aracınız nerede olursa olsun kısa zaman zarfında ulaşım sağlanıyor. Aracın genel durumuna bakıldıktan sonra o doğrultu da planlama yapılıyor. Aracın lastik patlama, akü bitmesi vb. gibi durumlarda yürüyemez halde olmasından dolayı çekici yol yardım hizmeti kesintisiz imkanlar sunuyor. Çekicinin özellikleri sayesinde güvenli bir şekilde aracınız çekiliyor. Daha sonra servise bırakılıyor.

 

 

Acil yol yardım Çekici Hizmeti Hangi Durumlarda Kullanılabilir?

 

Acil yol yardım çekici hizmeti 7/24 saat hizmet vermektedir. İnternetten en yakın noktadaki çekici hizmeti bulunarak bu hizmetten faydalanılabilir. Bunun dışında kasko sigorta şirketi aranarak müşteri hizmetleriyle görüşülebilir ve yol yardım hizmeti alınabilir. Eğer kasko sigortası mevcut değil ise alınan yol yardım hizmeti ücrete tabidir. Bu ücrete köprüler ve otoyol ücretleri de dahildir. Kasko sigortası mevcut ise de alınan yol yardımlar 1 yıl içerisinde belirlenen sayı kadar alınabilmektedir. Bu sayılar poliçede belirtilmiştir. Belirlenen sayı kadar verilen hizmet dışında alınan tüm hizmetler ücrete tabidir.

Otomobil, motorsiklet, kamyon, karavan, tekne veya ağır vasıtalar bu hizmeti alabilecek araçlar sınıfındadır. Çekici hizmeti en kısa sürede gelerek vasıta için gereken hizmeti vermektedir. Motorlu taşıtların tamamında yol yardım hizmeti veren firmamız güvenli şekilde hizmet sağlıyor.

 

Acil yol yardım Hizmetleri hangi Durumlarda Geçerli Değildir?

 

Acil yol yardım lastik patlaması, aracın bozulması vb. durumlarda yol yardım hizmeti sağlanmaktadır. Aracı kullanan kişinin uyuşturucu veya uyarıcı gibi maddeler alması durumunda yol yardım hizmetleri devreye girmez.

Acil yol yardım hizmeti kaza yapılmamış olan araç sürücüsünün yani sigortalının kendi kendine veya 3. Kişiler tarafından zarar verilmesi durumlarında da yine yol yardım hizmetlerinden faydalanılamaz. Ayrıca terör ve iç savaş sırasında zarar gören araçlar bu hizmetin dışında kalırlar. Ayrıca doğal afetler gibi durumlarda da yol yardım hizmetleri hakları geçerli değildir.

 

Acil yol yardım Lastik Hizmeti

 

Acil yol yardım lastik hizmeti araç veya marka fark etmeksizin 7 gün 24 saat yardıma gelmektedir. Otomobil, minibüs, otobüs, taksi, arazi aracı, motorsiklet, kamyon, karavan, tekne, traktör, bisiklet veya ağır vasıtalar bu hizmetten faydalanabilmektedir. Profesyonel yol yardım ekiplerince aracınıza uygun lastiklerle yola güvenle devam edilmesi için azami çaba sarf edilir. Ulaşıldığı andan itibaren en kısa sürede profesyonel ekiplerce sorun çözümlenmektedir.

Acil yol yardım lastik hizmeti almak isteyenlerin servise telefonla ulaşmaları halinde ekipler en kısa sürede bulunulan noktaya ulaşmaktadır. Bulunulan noktada ekipler sorunu çözmeye çalışmaktadırlar. Fakat sorun büyükse ve servise çekilmesini gerektiren bir sorun mevcut ise araç dikkatli bir şekilde servise çekilir. Aracın bakımı serviste yapılıp gerekli müdahale yapıldıktan sonra en kısa sürede sorun çözülerek teslim edilmektedir.

 

Acil yol Yardım Numarası

 

Acil yol yardım telefonları için İnternetten yüzlerce sayfaya ulaşmak mümkündür. Firmamız bu alanda profesyonel hizmet veriyor. Aracın olduğu yere yakın yol yardım hizmeti ekibimiz gelerek hizmet sağlar. Kasko sigorta şirketi aranarak müşteri hizmetleri ile görüşülmesi durumunda yol yardım hizmeti alınmaktadır. Bu sayede en kısa sürede çözüm yolu aranır. Yol yardım hizmeti desteği alınır..

Acil yol yardım numarası kasko sigorta şirketi tarafından sigortalıya poliçe içerisinde bildirilmektedir. Fakat sigortalının numaraya erişememesi halinde kendisine en yakın yol yardım hizmeti desteğinden faydalanması da mümkündür. Alınan hizmetlerin ne süreyle alınabileceği ve ne koşullarda yararlanılabileceği yine aynı şekilde poliçe içerisinde belirtilmiştir.

Acil yol yardım hizmetlerinde profesyonel ekip tarafından en kısa sürede sorunlar çözülmektedir. Uzman ekiplerle anında müdahale edilerek etkili bir şekilde çözüme ulaşılmaktadır. Olay yerinde çözüme ulaşılamayan araçlar için de çekici hizmetinden yararlanılabilmektedir. Bu hizmetten de yararlanma sayısı yine poliçe içerisinde belirtilmiştir.

 

Yol yardım Hizmeti Nerelerde Veriliyor?

Yol yardım hizmeti Türkiye’nin her noktasına verilen bir hizmettir. Bunun için birçok sayısız firma bulunuyor. Ya da sigorta şirketlerinin sunmuş olduğu imkanlar doğrultusunda yol yardım hizmetini almak mümkündür. Firmamız Türkiye’nin her bir noktasına kesintisiz hizmet vermektedir. Her noktada bir çekicinin bulunması avantaj sağlayan bir durumdur. Hem zamandan hem de daha fazla hasar kaybının olması önlemlenir.

Yol yardımı hizmeti almak için tek yapmanız gereken ilk önce panik yapmamanız gerekir. Aracı yol kenarına çekebiliyorsanız çekin. Yoksa sakin bir şekilde müşteri temsilcimizi arayın. Doğru bilgi vermeniz önemlidir. Bulunduğunuz yere çekici hizmetin gelmesi için adresi eksiksiz vermeniz gerekiyor. Hemen hemen hepimizin akıllı cep telefonları bulunuyor. Akıllı cep telefonundan bulunduğunuz yerin konumunu atarak çekici hizmetinin hızlı bir şekilde gelmesini sağlayabilirsiniz.  

Yol Yardım Hizmetinin Önemi

Yol yardımı denildiğinde akla ilk çekici hizmeti gelir. Elbette aracınızın ya da çevrenizde bir aracın umulmadık bir zamanda bozulduğunu görmüşsünüzdür. Ya da kazaya karıştığına şahit olmuşsunuzdur. Bu gibi durumlarda acil yol yardımı önemlidir. Çünkü aracın yürüyemez bir durumda tüm görevi kusursuz sergileyen firmalar bulunuyor. Firmamızda bunlardan bir tanesidir. Profesyonel bir hizmet sağlayan firmamız, yol yardım hizmeti Türkiye’nin dört bir yanına vermektedir.  

Yol yardım hizmetinin avantajları;

·         Nerede olursanız olun kısa zamanda yanınız gelerek aracınızın çekilmesini sağlar

·         Lastik patlaması, akü bitmesi ve kazaya karışma gibi durumlarda aracın çalışmama durumunda yardımcı olur

·         Profesyonel bir hizmet sağlar

·         Aracınız güvenli bir şekilde istediğiniz noktaya götürülür

·         Kusursuz çalışan bir ekibe sahiptir

·         Çekme araçlarımız oldukça kaliteli donanıma sahiptir

Acil yol yardımından destek almak istiyorsanız müşteri temsilcimizle kısa bir görüşme yapabilirsiniz.

 

 

 

Copyright 2023 - Tasarım: Haldız Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri'ne Tüm Hakkı Saklıdır.
×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin En Yakın Servis Aracımız Size Yardım Etsin.

Tıkla Konum Yolla